vlc 0.9.9 - en to kmr translation catalogue (384 entries)

en:  Source   : %s
kmr:  Çavkanî   : %s

en:  days
kmr:  rojan

en: %s
    Downloading... %s/%s %.1f%% done
kmr: %s
    Tê daxistin... %s/%s %.1f%% qeda

en: %u kb/s
kmr: %u kb/ç

en: &Apply
kmr: &Bisepîne

en: &Cancel
kmr: &Betal

en: &Clear
kmr: &Paqij Bike

en: &Close
kmr: &Bigire

en: &Disc
kmr: &Dîsk

en: &File
kmr: &Pel

en: &Fullscreen
kmr: &Dîmender Tije

en: &General
kmr: &Giştî

en: &Go
kmr: &Biçe

en: &Media
kmr: &Medya

en: &Navigation
kmr: &Navîgasiyon

en: &Network
kmr: &Tor

en: &Open File...
kmr: &Pelekî veke...

en: &Play
kmr: &Lê bide

en: &Program
kmr: &Bername

en: &Quit
kmr: &Derkeve

en: &Save
kmr: &Tomar bike

en: &Save as...
kmr: &Cuda tomar bike...

en: &Select
kmr: &Hilbijêre

en: &Tools
kmr: &Amûr

en: &Video
kmr: &Vîdeo

en: &Visualizations
kmr: &Zindîkirin

en: &Zoom
kmr: &Mezin/biçûk Bike

en: 1:File
kmr: 1:Pel

en: AM radio
kmr: AM radyo

en: Abkhazian
kmr: Abxazî

en: Acid
kmr: Asît

en: Acid jazz
kmr: Acid Jazz

en: Acid punk
kmr: Acid Punk

en: Action
kmr: Çalakî

en: Activate
kmr: Çalak bike

en: Add to Playlist
kmr: Têxe Lîsteya Lêdanê

en: Add to playlist
kmr: Têxe Lîsteya Lêdanê

en: Address
kmr: Navnîşan

en: Advanced
kmr: Pêşketî

en: Advanced Options
kmr: Vebijêrkên Pêşketî

en: Advanced options
kmr: Vebijêrkên pêşketî

en: Advanced options...
kmr: Vebijêrkên pêşketî...

en: Advanced settings
kmr: Mîhengên pêşketî

en: Albanian
kmr: Albanî

en: All
kmr: Hemû

en: Alternative
kmr: Alternatif

en: Always on top
kmr: Her dem li ser

en: Ambient
kmr: Ambiyans

en: Amharic
kmr: Amharî

en: Angle
kmr: Qîraç

en: Application
kmr: Bername

en: Aqua
kmr: Zelal

en: Area
kmr: Qad

en: Armenian
kmr: Ermenî

en: Audio
kmr: Deng

en: Audio CD
kmr: CD ya Deng

en: Audio Channels
kmr: Kanalên Dengê

en: Audio codec
kmr: Kodkerê Dengê

en: Audio filters
kmr: Parzinên Dengê

en: Audio mode
kmr: Moda Dengê

en: Authors
kmr: Nivîskar

en: Auto
kmr: Bixweber

en: Automatic
kmr: Ji bixwe

en: Background
kmr: Rûerd

en: Bandwidth
kmr: Firehiya Bandê

en: Basic
kmr: Bingehîn

en: Basque
kmr: Baskî

en: Bass
kmr: Bas

en: Belarusian
kmr: Belorusî

en: Bengali
kmr: Bengalî

en: Black
kmr: Reş

en: Blues
kmr: Muzîka Xembar

en: Bookmark %i
kmr: Bijare %i

en: Bosnian
kmr: Bosnayî

en: Brightness
kmr: Biriqandin

en: Broadcast
kmr: Weşan

en: Broadcast:
kmr: Weşan:

en: Browse...
kmr: Bigere...

en: Bulgarian
kmr: Bulgarî

en: Bytes
kmr: Bayt

en: C
kmr: kmr

en: CDDB port
kmr: Dergeha CDDB

en: Cabaret
kmr: Kabare

en: Cancel
kmr: Betal

en: Cartoon
kmr: Karton

en: Center
kmr: Navîn

en: Change
kmr: Biguherîne

en: Channel
kmr: Kanal

en: Channel Name
kmr: Navê Kanalê

en: Channels
kmr: Kanal

en: Channels:
kmr: Kanal:

en: Check for &Updates...
kmr: Rojanekirinan &Kontrol Bike...

en: Chinese
kmr: Çînî

en: Christian rap
kmr: Christian Rap

en: Classical
kmr: Klasîk

en: Clear
kmr: Paqij Bike

en: Clone
kmr: Klon bike

en: Close Window
kmr: Paceyê Bigire

en: Color
kmr: Reng

en: Color messages
kmr: Rengê peyaman

en: Columns
kmr: Sitûn

en: Comedy
kmr: Pêkenî

en: Command
kmr: Ferman

en: Commands
kmr: Ferman

en: Comments
kmr: Şîrove

en: Compiler:
kmr: Berhevkar:

en: Compiler: %s
kmr: Berhevkar: %s

en: Console
kmr: Konsol

en: Continue
kmr: Bidomîne

en: Contrast
kmr: Kontrast

en: Control
kmr: Kontrol

en: Copy
kmr: Ji ber bigire

en: Copyright
kmr: Mafê telîfê

en: Copyright (C)
kmr: Mafê telîfê (C)

en: Country
kmr: Welat

en: Create
kmr: Biafirîne

en: Custom
kmr: Bijare

en: Cut
kmr: Jê bibe

en: Czech
kmr: Çekî

en: Dance
kmr: Dans

en: Danish
kmr: Danîmarkî

en: Default Encoding
kmr: Kodkirina Wekî Heyî

en: Default encoding
kmr: Kodkirina wekî heyî

en: Delete
kmr: Jê bibe

en: Device
kmr: Amûr

en: Device name
kmr: Navê Cîhaz

en: Device:
kmr: Amûr:

en: Directory
kmr: Peldank

en: Disc
kmr: Dîsk

en: Discard
kmr: Bavêje

en: Disco
kmr: Disko

en: Display
kmr: Dîmen

en: Display Settings
kmr: Mîhengên Dîmenderê

en: Double Size
kmr: Du caran mezin bike

en: Dream
kmr: Xewn

en: Duration
kmr: Dem

en: Edit Bookmarks
kmr: Bijareyan Sererast Bike

en: Effects
kmr: Efekt

en: Eject the disc
kmr: Dîskê derxe

en: Electronic
kmr: Elektronîk

en: Enable
kmr: Çalak Bike

en: Encoding
kmr: Şîfrekirin

en: End
kmr: Dawî

en: English
kmr: Îngilîzî

en: Erase
kmr: Jê bibe

en: Errors
kmr: Çewtî

en: Estonian
kmr: Estonî

en: Ethnic
kmr: Etnîk

en: Euro-Techno
kmr: Eûro-Tekno

en: FM radio
kmr: FM radyo

en: File
kmr: Pel

en: File Format:
kmr: Formata Pelî:

en: Filename
kmr: Navê Pelî

en: Files
kmr: Pel

en: Filter:
kmr: Parzin:

en: Filters
kmr: Parzin

en: Finish
kmr: Dawî

en: Finnish
kmr: Fînikî

en: Folder
kmr: Peldank

en: Font
kmr: Curenivîs

en: Font Size
kmr: Mezinahiya curenivîsê

en: Font size
kmr: Mezinahiya curenivîsê

en: Format
kmr: Teşe

en: Forward
kmr: Pêş

en: Frame rate
kmr: Leza Çarçoveyê

en: Frequency
kmr: Frekans

en: Fullscreen
kmr: Dîmender Tije

en: Game
kmr: Lîstik

en: General
kmr: Giştî

en: General video settings
kmr: Vebijêrkên Vîdeo yên Giştî

en: Geometry
kmr: Geometrî

en: Georgian
kmr: Gurcî

en: German
kmr: Almanî

en: Gothic
kmr: Gotîk

en: Gray
kmr: Gewr(Boz)

en: Green
kmr: Kesk

en: Group
kmr: Kom

en: Gujarati
kmr: Gucaratî

en: HTTP Proxy
kmr: Proxy ya HTTP

en: HTTP proxy
kmr: Proxy ya HTTP

en: Half Size
kmr: Mezinahiya Nêvî

en: Hard rock
kmr: Hard Rock

en: Hebrew
kmr: Îbranî

en: Height
kmr: Bilindahî:

en: High priority
kmr: Asta bilind

en: Highest
kmr: Bilindtirîn

en: Hindi
kmr: Hindî

en: Hip-Hop
kmr: Hîp-Hop

en: House
kmr: Mal

en: Hue
kmr: Kirpandina rengan

en: Hungarian
kmr: Macarî

en: ID
kmr: Nasname (ID)

en: Industrial
kmr: Endustriyel

en: Information...
kmr: Agahî...

en: Instrumental
kmr: Enstrumental

en: Instrumental pop
kmr: Popa Enstrumental

en: Instrumental rock
kmr: Rocka Enstrumental

en: Interface
kmr: Navrû

en: Italian
kmr: Îtalyanî

en: Japanese
kmr: Japonî

en: Jazz
kmr: Caz

en: Jazz+Funk
kmr: Jaz+Fûnk

en: Jungle
kmr: Jûngle

en: Key:
kmr: Mifte:

en: Korean
kmr: Koreyî

en: Kurdish
kmr: Kurdî

en: Language
kmr: Ziman

en: Large
kmr: Mezin

en: Latin
kmr: Latîn

en: Lithuanian
kmr: Lîtwanî

en: Lo-Fi
kmr: Lo-Fî

en: Location
kmr: Cih

en: Location:
kmr: Cih:

en: Log to file
kmr: Di pelekî de tomar bike

en: Lowest
kmr: Nizmtirîn

en: Macedonian
kmr: Makedonî

en: Media: %s
kmr: Medya: %s

en: Menu
kmr: Pêşek

en: Messages
kmr: Peyam

en: Messages...
kmr: Peyam...

en: Minimize Window
kmr: Paceyê Veşêre

en: Miscellaneous
kmr: Cur be cur

en: Mode
kmr: Mod

en: Mongolian
kmr: Mongolî

en: Mount Point
kmr: Xala Girêdanê

en: Mouse Gestures
kmr: Tevgerên Mişkê

en: Musical
kmr: Muzîkal

en: Name
kmr: Nav

en: Name:
kmr: Nav:

en: Native American
kmr: Amerîka Xwecîh

en: Navigation
kmr: Navîgasiyon

en: Network
kmr: Tor

en: Network settings
kmr: Mîhengên Torê

en: New Age
kmr: Dema Nûjen

en: New wave
kmr: Bizava Nû

en: Normal
kmr: Asayî

en: Normal Size
kmr: Mezinahiya Asayî

en: Norwegian
kmr: Norveçkî

en: Not Set
kmr: Nehate Avakirin

en: Number of channels
kmr: Hejmara kanalan

en: Number of rows
kmr: Hejmara rêzikan

en: OK
kmr: Temam

en: Off
kmr: Girtî

en: Oldies
kmr: Kevn

en: On
kmr: Vekirî

en: Opacity
kmr: Zebloqî

en: Open
kmr: Veke

en: Open &Folder...
kmr: &Peldankê Veke...

en: Open File
kmr: Pelekî veke

en: Open File...
kmr: Pelekî Veke...

en: Open Recent
kmr: Ya herî dawî hatiye bikaranîn veke

en: Other
kmr: Yên din

en: Paste
kmr: Pê Ve Bike

en: Path
kmr: Rê

en: Pause
kmr: Bide sekinandin

en: Paused
kmr: Hatiye Sekinandin

en: Percent
kmr: Ji sedî

en: Persian
kmr: Farsî

en: Play
kmr: Lê bide

en: Play/Pause
kmr: Lê Bide / Bide Sekinandin

en: Playlist
kmr: Lîsteya Lêdanê

en: Playlist Files
kmr: Pelên Lîsteya Lêdanê

en: Playlist...
kmr: Lîsteya lêdanê...

en: Polish
kmr: Polonî

en: Pop/funk
kmr: Pop/Fûnk

en: Port
kmr: Dergeh

en: Portuguese
kmr: Portekîzî

en: Position
kmr: Derawa

en: Prefix
kmr: Pêşgir

en: Preset
kmr: Pêş Avakirin

en: Prev
kmr: Paşde

en: Profile
kmr: Profîl

en: Program
kmr: Sepan

en: Programs
kmr: Sepan

en: Protocol
kmr: Protokol

en: Punk
kmr: Pûnk

en: Purple
kmr: Mor

en: Quit
kmr: Derkeve

en: Rating
kmr: Nirxandin

en: Record
kmr: Tomarkirin

en: Recording
kmr: Tê tomar kirin

en: Red
kmr: Sor

en: Refresh time
kmr: Dema nûkirinê

en: Remove
kmr: Rake

en: Resolution
kmr: Bibiryar

en: Right
kmr: Rast

en: Rock & roll
kmr: Rock & Roll

en: Romanian
kmr: Romanî

en: Rows
kmr: Rêzik

en: Russian
kmr: Rûsî

en: Saturation
kmr: Têrbûn

en: Save
kmr: Tomar bike

en: Save File
kmr: Pelî Tomar Bike

en: Save Playlist to &File...
kmr:  Lîsta Lêdanê Tomar Bike &Pelê...

en: Save file to
kmr: Tomar bike

en: Save...
kmr: Tomar Bike...

en: Scope
kmr: Qad

en: Screen
kmr: Dîmender

en: Search
kmr: Lê bigere

en: Search Filter
kmr: Parzina Lêgerînê

en: Select
kmr: Hilbijêre

en: Select "Advanced Options" to see all options.
kmr: Ji bo dîtina hemû vebijarkan "Vebijarkên Pêşveçûnî" hilbijêre.

en: Select File
kmr: Pelekî hilbijêre

en: Select a file
kmr: Pelekî hilbijêre

en: Select the file
kmr: Pelekî hilbijêre

en: Serbian
kmr: Sirpkî

en: Session
kmr: Danişîn

en: Session name
kmr: Navê Danişînê

en: Show Details
kmr: Kîtekîtan Nîşan Bide

en: Simple
kmr: Hêsan

en: Size
kmr: Mezinahî

en: Sizes
kmr: Mezinahî

en: Slovak
kmr: Slovakî

en: Slovenian
kmr: Slovenî

en: Sort
kmr: Rêz Bike

en: Soul
kmr: Rih

en: Soundtrack
kmr: Muzîka Fîlim

en: Southern rock
kmr: Rocka Başûrî

en: Space
kmr: Feza

en: Spanish
kmr: Spanî

en: Statistics
kmr: Îstatîstîk

en: Stereo mode
kmr: Mod a Stereo

en: Stop
kmr: Rawestîne

en: Subtitles/OSD
kmr: Binnivîs/OSD

en: Summary
kmr: Kurte gotin

en: Swedish
kmr: Swêdî

en: Tamil
kmr: Tamîl

en: Tatar
kmr: Tatarî

en: Techno
kmr: Tekno

en: Techno-Industrial
kmr: Tekno - Endustriyel

en: Text
kmr: Nivîs

en: Thai
kmr: Tay

en: Tibetan
kmr: Tîbetî

en: Time
kmr: Dem

en: To
kmr: Bo

en: Tool
kmr: Amûr

en: Tools
kmr: Amûr

en: Top
kmr: Jor

en: Top-Right
kmr: Rast-Jor

en: Track
kmr: Stran

en: Track number
kmr: Hejmara Stranê

en: Tracks
kmr: Stran

en: Trance
kmr: Trans

en: Transparency
kmr: Zebloqî

en: Transparent
kmr: Zebloq

en: Tribal
kmr: Trîbal

en: Type
kmr: Cure

en: Ukrainian
kmr: Ukraynî

en: Unset
kmr: Ne Ava ye

en: Untitled
kmr: Bênav

en: User name
kmr: Navê bikarhêner

en: VLC preferences
kmr: Mîhengên VLC

en: Video
kmr: Vîdeo

en: Video codec
kmr: Kodkerê Vîdeo

en: Video settings
kmr: Vebijêrkên Vîdeo

en: Vietnamese
kmr: Vietnamî

en: Visualizations
kmr: Zindîkirin

en: Vocal
kmr: Vokal

en: Volume
kmr: Deng

en: Volume %d%%
kmr: Deng %d%%

en: Wallpaper
kmr: Rûerdê Sermasê

en: Width
kmr: Firehî

en: Window
kmr: Pace

en: Yellow
kmr: Zer

en: Zoom
kmr: Mezinkirin

en: [Display]
kmr: [Dîmen]

en: [Player]
kmr: [Lîstikvan]

en: [Playlist]
kmr: [Lîsteya lêdanê]

en: all
kmr: hemû

en: auto
kmr: ji bixwe

en: bits
kmr: bit

en: collapse
kmr: teng bike

en: disabled
kmr: bêçalak

en: end
kmr: dawî

en: expand
kmr: fireh bike

en: fast
kmr: bilez

en: fixed
kmr: sabît

en: no
kmr: na

en: normal
kmr: asayî

en: sec.
kmr: çirke

en: simple
kmr: hêsan

en: string
kmr: merc

en: type
kmr: cure

en: unknown type
kmr: cureyê nenas
